DOTAZY OBČANŮ
Get Adobe Flash player

DOTAZY OBČANŮ

Vložit příspěvekVložit příspěvek:

sdružení RC-truck     08 Červen 2015 12:23 |
Odkaz na fotogalerii z dětského dne v brnířově 7.6.2015........ : http://drapic.rajce.idnes.cz/Detsky_den_-_naves_Brnirov_7.6.15

Ing. Žáček Petr     25 Listopad 2014 16:53 |
Vážený pane pane starosto,
chtěl bych se Vás zeptat. Podpořil by jste vybudování silničního obchvatu obce Brnířov, nebo by jste byl proti jeho výstavbě ?
Admin Comment:odpovídá starosta:
Dobrý den , dovolte mi odpovědět na Váš dotaz ohledně obchvatu .
Samozřejmě bych jakýkoliv obchvat obce Brnířov podpořil a uvítal .Vzhledem k tomu , že obcí projede cca.5 000 kamionů týdně a o osobních autech nemluvě tak ano , obchvat Brnířova budu podporovat .Děkuji za dotaz , Zdeněk Šup starosta obce Brnířov

Michael Rittstein     03 Leden 2014 13:48 |
Vážený pane starosto,

děkuji za Vaši rychlou odpověď a těším se společně s Vámi na naši stále krásnější náves. Držme si palce, aby dendrologická studie zaručila alespoň z části tak malebné prostředí, na které vzpomínáme.

S pozdravem

Michael Rittstein

Michael Rittstein     31 Prosinec 2013 21:58 | Brnířov 14
Brnířovská náves je velice rozlehlá. Pro návštěvníky byla vždycky zajímavá velice rozmanitou skladbou stromů, které jí dávaly nezaměnitelný půvab. Rostly zde smrky, akáty, lípy i břízy, vrby a topoly, v jejichž korunách bylo vždy plno ptactva. Například od dětství mám z Brnířovem spojené typické volání hrdliček.
Stromů je zde stále míň. A tím se z návsi stává tuctové prostranství, jemuž dominuje vyfiklé parkoviště. Nemám nic proti zdravotnímu řezu stromů, ale trochu se obávám, že v radostné euforii z toho, jaké se nám všem nabízejí nové výhledy v prázdném prostoru, kde nepadají větve ani listí, se náves začíná podobat zadnímu traktu nákupního centra. A proto se ptám, co se pokácí dál a plánujete něco pro změnu vysadit?
Vím, že bříze se zde říká klump, ale věřte, že například ve Finsku je to národní strom a má například přednost před výstavbou domu.

Přeji všem, kteří se chtějí zamyslet šířeji a obecněji nad prostředím, které Brnířov nabízí všem, nám i hostům v této krásné krajině, mnoho štěstí a zdraví v Novém roce.

S pozdravem Michael Rittstein
Admin Comment:odpovídá starosta:
Dobrý den pane Rittsteine ,
dovolte mi abych Vám na Váš příspěvek odpověděl .
Ke kácení bříz se zastupitelstvo rozhodlo na základě dendrologického posudku , který jsme si nechali vypracovat a i ostatní stromy , které jsme nechali pokácet jsme konzultovali s odborníky .Chápu , že se tímto změní vzhled návsi , ale žádný strom neroste do nebe a podle mě je lepší variantou strom porazit , než přihlížet tomu jak někoho může zranit.
Zastupitelstvo samozřejmě plánuje výsadbu nových stromů , ale bude to opět na základě dendrologického plánu , který se v současnosti vytváří .
Děkuji Vám za Váš dotaz a také Vám i celé Vaší rodině přeju všechno nej do roku 2014 .
s pozdravem Zdeněk Šup starosta

Martin Z.     08 Září 2013 10:09 |
dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli jsou nějaké fotky z oslav hasičů a nebo ze šlapky?
Admin Comment:odpovídá starosta:
Dobrý den, fotky z oslav hasičů sháním , protože jsem byl zaměstnán a nemohl jsem fotit , ale fotky ze šlapky dám na web v nejbližší době. Zkuste se také podívat na www.brnirovskaslapka.cz.
Děkuji Zd.Šup starosta


14
Je zde příspěvků
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

ÚŘEDNÍ DESKA - NOVINKY

Vyvěšeno:
22.6.2017

Vyvěšeno:
22.6.2017

Vyvěšeno:
20.6.2017


Obec Brnířov získala dotaci z Operačního programu životního prostředí 2014 - 2020 č.11531 s názvem akce Protipovodňová opatření Brnířov ve výši 777.298,90,- Kč.
Předmětem podpory je zpracování digitálního povodňového plánu a pořízení lokálního výstražného a varovného systému ochrany před povodněmi pro obec Brnířov.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií - Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.Obec Brnířov získala dotaci na pořízení nového územního plánu z programu 11705 – Podpora územně plánovací činností obcí ve výši 230.620,- Kč. Název akce "Územní plán Brnířov", identifikační číslo 117D051000084.

 

FACEBOOK OBCE

OBECNÍ ZNAK

KDO JE ONLINE

Právě připojeni - hostů: 9 

TRAKTORY BRNÍŘOV

KŮROVEC

Tento web používá cookie pro optimalizaci obsahu. Více informací zde.

Byl jsem s tímto faktem seznámen(a).

EU Cookie Directive Module Information
php script encode decode php script encode decode php script encode decode php script encode decode