DOTAZY OBČANŮ
Get Adobe Flash player

DOTAZY OBČANŮ

Vložit příspěvekVložit příspěvek:

PETR SKOP     01 Listopad 2012 19:14 |
Kdy na parkoviště u Bytovky necháš navest šotolínu jetotam rozjezdene a same blato,ktere si nanasime do vchodu
nebo kdy si tam nekdo zlame na tom blate nohu,staci kdyz si mama zlamala ruku na obecnim pozemku pod susakama jak totam bylo rozjezdene.petrskop123@gmail.com
Admin Comment:odpovídá starosta:
Ahoj Petře,parkoviště vedle bytovky máme v plánu upravit příští rok až na to bude vhodné počasí.Určitě o tom budete včas informováni.To,že si tvoje matka zlomila ruku mě mrzí a jestli si myslíte,že za to může obec tak přijďte osobně v úředních hodinách a pokusíme se to vyřešit.Dále Ti doporučuji řešit tyto věci přes domovníka,což podle mých informací Ty už nejsi.S pozdravem Zd.Šup starosta :)

Josef Sysel     29 Září 2012 17:56 |
Lieber Schultes,
wie sieht es mit den Linden aus?? Was soll ich mit dem Laub machen? Meine Tante macht mich sogar auf 400 km Entfernung verrückt!!
Freue mich auf die nächste Besprechung in "Hasicsky klub"
Gruß aus dem schwäbischen von
Pepik Sysel
Admin Comment:odpovídá starosta:
Zdravím Západní Německo,snad mě omluvíš,když budu odpovídat česky.Situace ohledně lip na návsi se bude řešit,ale momentálně musíme vyřešit jiný problém a to je dokončení asfaltového povrchu na návsi.Listí se bude samozřejmě sbírat,ale to co napadá do zahrad si budete muset bohužel posbírat sami.Posbírané listí dávej na hromadu před plot a pan Jaroš co pro obec seká trávu a sbírá listí ho sebere a odveze.Slibuji,že problém s evidentně přerostlými stromy vyřeším,ale prosím o trpělivost-v současnosti musím dokončit rozdělané věci.Těším se na naše setkání v Has.klubu.Měj se a pozdravuj Šváby Zd.

Jan Grossl,Brnirov 51     05 Květen 2011 20:17 |
Dobry den vsem.Rad bych ze zeptal na nekolik veci.Kdy obec zprovozni nebo zridi mistni informacni rozhlas pro info.obcanum.Dale zda-li hned po usazeni kanalizacniho radu k Altinskym bude dokoncena uprava povrchu cesty asfaltem.Dale se potykam s problemem s usazovanim destove vody a bahna pred nasim barakem coz zpusobuje opakovane skody na nasem majetku.Kdo se zavaze k uhrade oprav po destich!!Dolozim protokoly od policie jako svedka a dale amat.video odkud se vzdy voda pri desti a po valy. S pozdravem Jan Grossl :upset
Admin Comment:odpovídá starosta:
Ahoj Honzo,rád Ti odpovím na všechny dotazy.Obecní rozhlas plánujeme,ale je to závislé na financích a ty teď bohužel díky výstavbě kanalizace nemáme.Co se týče úpravy silnic po výstavbě kanalizace,firma PRAVES musí uvést vše do původního stavu včetně silnic,ale nemůže to udělat hned,protože musí napřed provést zkoušky a pokud by zjistili závadu musely by to znovu rozbít.Na problém s vytékáním vody na silnici ti teď nemohu odpovědět,čekáme až se bude kopat kanalizace kolem vás nahoru a tam by se voda svedla do kanálu popř.se udělá odvodňovací stoka u nemovitosti ze které tato voda nejvíce vytéká.Tento problém bude lepší probrat osobně na OÚ každou středu mezi 17,00 a 20,00.S pozdravem starosta Z.Šup

Antonín Kudela     02 Únor 2011 18:33 |
Dobrý den, zajímalo by mě, zda je možno si nechat pro jeden RD osadit dva vodoměry, např. jeden pro dům a druhý pro bazén ?
Admin Comment:odpovídá starosta:
Dobrý den, pro jedno odběrné místo lze osadit pouze jedno fakturační měřidlo. V případě požadavku na pomocný odečet lze za hlavní vodoměr osadit podružný odečítací vodoměr, ovšem rozhodující údaje jsou pouze z cejchovaného fakturačního vodoměru, osazovaného firmou PRAVES.


14
Je zde příspěvků
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

ÚŘEDNÍ DESKA - NOVINKY


Obec Brnířov získala dotaci z Operačního programu životního prostředí 2014 - 2020 č.11531 s názvem akce Protipovodňová opatření Brnířov ve výši 777.298,90,- Kč.
Předmětem podpory je zpracování digitálního povodňového plánu a pořízení lokálního výstražného a varovného systému ochrany před povodněmi pro obec Brnířov.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií - Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.Obec Brnířov získala dotaci na pořízení nového územního plánu z programu 11705 – Podpora územně plánovací činností obcí ve výši 230.620,- Kč. Název akce "Územní plán Brnířov", identifikační číslo 117D051000084.

 

FACEBOOK OBCE

KULTURNÍ AKCE

OBECNÍ ZNAK

KDO JE ONLINE

Právě připojeni - hostů: 28 

TRAKTORY BRNÍŘOV

KŮROVEC

Tento web používá cookie pro optimalizaci obsahu. Více informací zde.

Byl jsem s tímto faktem seznámen(a).

EU Cookie Directive Module Information
php script encode decode php script encode decode php script encode decode php script encode decode